O nás

Kdo jsme


Vážení obchodní partneři,

dostává se Vám do rukou katalog fi rmy PARADOX STEEL, s.r.o. s nabídkou produktů hutního materiálu. Společnost působí na trhu od roku 2001 a stále si upevňuje své postavení nejen na domácím, ale také na evropském trhu. Mohu říci, že naše společnost se řadí mezi kvalitní dodavatele ocelových trubek od renomovaných evropských výrobců a současně zaznamenává svůj dynamický rozvoj v podobě rozšiřování své výrobní základny. Jakostní požadavky na dodávaný materiál splňují přísná kritéria všech odvětví strojního, stavebního, chemického, energetického a plynárenského průmyslu. Hlavní předností naší společnosti jsou kompletní dodávky hutního materiálu včetně příslušenství potrubních rozvodů, které společnost vyrábí ve svém výrobním závodě a operativní vyřízení objednávek včetně expedice zboží k zákazníkovi vlastní fi remní dopravou, čímž v maximální míře dokážeme zkrátit dodací termíny.

Věříme, že důvěru, kterou si budujeme již více než deset let, nezklameme a stále budeme patřit k těm obchodním partnerům, kteří jsou schopni Vám nabídnout co nejkvalitnější produkty a služby. Abychom uspokojili stále se zvyšující požadavky trhu s hutním materiálem a příslušenstvím, jsme připraveni rozšiřovat svou výrobní základnu ke zvýšení konkurenceschopnosti na trhu a udržet si tak kvalitu stávajících výrobků dle požadavků našich zákazníků.

Od roku 2009 je společnost certifi kována dle EN ISO 9001:2000 a v roce 2013 jsme úspěšně rozšířili certifi kaci systému zabezpečování jakosti výrobce materiálu pro tlaková zařízení podle směrnice Evropského parlamentu a Rady 97/23/ES, provedené zákonem č. 22/1997 Sb. v platném znění a NV č. 26/2003 Sb. v platném znění.

Těšíme se na naši budoucí vzájemnou spolupráci a doufáme, že se Vám katalog bude líbit a najdete v něm všechny potřebné informace. Jsme přesvědčeni, že Vaše požadavky vyřídíme k Vaší plné spokojenosti.